☰ MŪSU PRODUKTI

Ūdensvads „Gultne”

Gultne
60,00 
Pieejamība: 5 gab.
+

Ūdensvads „Gultne”

Ūdensvada garums – 50 metri

Ne visiem dārzkopjiem ir iespēja savā īpašumā ierīkot pastāvīgu ūdensvadu, taču vienas dienas laikā vajag paspēt apliet visus augus mazdārziņā. Koki, ziedi dobēs, zaļumi vagās, dārzeņi un augļi siltumnīcā – katrai no šīm augu grupām vajadzīgs atšķirīgs laistīšanas režīms.

Ūdensvads „Gultne” no uzņēmuma „Voļa” palīdzēs savienot laistīšanu visā mazdārziņā kopīgā sistēmā!

Ūdensvada „Gultne” komplektā ietilpst 50 metrus gara šļūtene, kuru stiprina pie ūdens mucas vai centrālā ūdensvada. Katrs mazdārziņš ir unikāls, tāpēc komplektā ietilpst arī dažādas pārejas un aizbāžņi, kurus izmantojot varēsiet šļūteni izvietot visā teritorijā. Skavas un turētājmietiņi palīdzēs šļūteni droši nostiprināt augsnē. Astoņas izejas vietas palīdzēs pievienot kopējai sistēmai smidzināšanas vai spraugu laistīšanas sistēmu, perforēto un mikroporaino šļūteni, pievadīt ūdeni baseinam, dušai vai zāliena smidzinātājam. Jebkurā brīdī varat noslēgt ūdens padevi visā ūdensvadā vai kādā no atsevišķajiem posmiem. Komplektā ietilpst filtrs, kas attīrīs ūdeni.

Papildus varat iegādāties vienu vai vairākas kontroles iekārtas (Darlac). Ja starp visiem ūdensvada posmiem un sistēmu novietosiet kontroles iekārtu, visa sistēma ieslēgsies ar iestatīto periodiskumu un biežumu. Ja pieslēdz kontroles iekārtu tikai vienai no sistēmām – visas šļūtenes darbosies, pieslēdzot ūdeni, bet šļūtene ar kontroles iekārtu tikai pēc iestatītā režīma.

Jums varētu interesēt
  • Bestseleri
  • Preču tops
Ātra piegāde

Ātra piegāde visā Latvijā

Garantija

Uz visiem izstrādājumiem attiecas ražotāja garantija.

Var maksāt arī skaidrā naudā

Skaidras naudas samaksa mūsu birojā vai pie piegādes