☰ MŪSU PRODUKTI

PAR MŪSU UZŅĒMUMU

Kāpēc izvēlās mūs?

  • Savas ražotnes
  • Plašs sortiments (no ekonomiskās līdz augstākās klases produktiem)
  • Pilns pakalpojumu klāsts (konsultācija, izbraukums mēru noņemšanai, piegāde, montāža)
  • Profesionālas montāžas brigādes, kas savlaicīgi un kvalitatīvi izpilda pasūtījumu
  • Optimāla cenu politika
  • Garantija uz produkciju un montāžas darbiem
  • Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Uzņēmums specializējas dažādu modeļu un konfigurāciju metāla izstrādājumu ražošanā. Katru gadu mēs paplašinām mūsu ražojumu sortimentu, iegādājamies jaunu mūsdienīgu aprīkojumu dažādu jaunu veidu ražojumu izgatavo šanai. Mūsu uzņēmums ne tikai ražo un pārdod siltumnīcas, bet arī piedāvā profesionālus montāžas jeb ierīkošanas pakalpojumus. Mums ir plašs sortiments, kas ietver šūnu polikarbonātsšūnu polikarbonāta siltumnīcasplēves siltumnīcas un dažas citas papildus preces un iekārtas.


Šūnu polikarbonāta un siltumnīcu piegāde

Ja esat izvēlējušies produkciju, pieteikuma noformēšanai ir tikai jāpiezvana uz mūsu biroju un ar mūsu menedžeri jāsaskaņo piegādes laiks un vieta. Sarunātajā laikā kurjers atvedīs pasūtīto preci un visus nepieciešams dokumentus. Norēķināšanās notiek uz vietas. Piegādes izmaksas atkarīgas no piegādes attāluma un to pirms piegādes var precizēt pie menedžera.

Uzņēmums „Baltijas Durvis” piegādā mūsu ražoto produkciju un piegādes izmaksas ir iekļautas preces cenā vai piegāde tiek apmaksāta preces saņemšanas brīdī.Siltumnīcu montāža

Iegādājoties pie mums polikarbonāta siltumnīcu, Jūs varat pasūtīt arī montāžas pakalpojumus. Siltumnīcas salikšanu un ierīkošanu veiks profesionāli montāžas speciālisti dienā, kad siltumnīca tiks piegādāta Jūsu īpašumā. Šis process prasa aptuveni 4 līdz 5 stundas laika, atkarībā no tā, cik labi vieta sagatavota siltumnīcas ierīkošanai un no siltumnīcas izmēriem.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu komplektu, kas nepieciešami metāla konstrukciju ierīkošanā. Izbraucam noņemt mērus, veicam aprēķinus, veicam piegādi un piedāvājam profesionālus montāžas pakalpojumus. Visā mūsu darbības laikā esam ieguvuši bagātīgu darba pieredzi un izpildījuši vairāk nekā tūkstoti pasūtījumu žogu un siltumnīcu ierīkošanā, atstājot tikai vislabāko iespaidu un uzticami kalpojošas, acis priecējošas konstrukcijas.


Ražotājs "Volya"

Šūnu polikarbonāta siltumnīcu ražotājs "VOLYA-LLC" jau kopš 1994. gada ražo siltumnīcas no šūnu polikarbonāta gan vasarnīcām, gan profesionālajām, lauksainmiecību vajadzībām. Saražoto, oriģinālo produkciju pozitīvi novērtējuši tūkstošiem lietotāju. "VOLYA-LLC" produkcijas pārstāvji darbojās vairāk nekā 15 valstīs, to starpā arī Latvija. Šūnu polikarbonāta siltumnīcu ražotājs "VOLYA-LLC" katru gadu piedalās speciālizētājās izstādēs, kur vairākas reizes ieguva godalgotas vietas gan par kvalitāti, gan izstrādājumu.

Laika posmā no 2008. līdz 2009. gadam dažādās izstādēs šūnu polikarbonāta siltumnīcu ražotājs "VOLYA-LLC" ieguva 4 zelta medaļas un 6 diplomus.

Šobrīd šūnu polikarbonāta siltumnīcu ražotājs "VOLYA-LLC" cītīgi strādā pie ražošanas palielināšanas, lai izpildītu pieaugošo pieprasījumu starp gan vasarnīcu dārzkopjiem, gan lauksaimniecību speciālistiem, piedāvājot kompleksus no nelielām siltumnīcu sekcijām.