☰ MŪSU PRODUKTI

Automātiskā sistēma ar pilienu laistīšanu Vodomerka

Ask a question
Vodomerka

Automātiskā sistēma ar pilienu laistīšanu Vodomerka

Ikviens zina, ka veiksmīgai augšanai un attīstībai jebkurā lauksaimniecības kultūrā nepieciešams ūdens. Mēs esam pieraduši, ka laistīšana ir garlaicīgs darbs, kas aizņem daudz laika un pūļu. Galu galā, vispirms jāsalej ūdens un pēc tam ar smagiem spaiņiem ne vienu vien reizi jāapiet apkārt saviem sešiem hektāriem.

Braucot uz savu vasarnīcu, gribas ne tikai strādāt, bet arī atpūsties. Jautājumu par laistīšanu palīdzēs atrisināt mūsu apūdeņošanas sistēma VODOMERKA, kas bez jūsu līdzdalības vajadzīgajā laikā aplies visus jūsu augus uz vietas!

Unikalitāte laistīšanas sistēmai VODOMERKA – automātiska laistīšanas kontrole, kurai jūs varat izvēlēties intervālu un ūdens piegādes ilgumu.

Laistīšana ir nepieciešama visiem augiem, bet tās laistīšanas biežums ir atkarīgs no katra auga konkrētās kultūras. Laistot manuāli, var apliet ar spēcīgu ūdens strūklu un bojāt saknes, tas nozīmē auga bojāeju. Ar automātisko kontroles sistēmu VODOMERKA tas nav iespējams. Tā ļauj izvēlēties precīzu laiku nepārtrauktai apūdeņošanai no 2 minūtēm līdz 2 stundām noteiktos intervālos. Piemēram, katru dienu pa 10 minūtēm vai divreiz nedēļā pa pusstundai. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas nevar katru dienu braukt uz savu vasarnīcu!

VODOMERKA domāta augu laistīšanai gan atklātā vidē, gan siltumnīcās. Elastīgas šļūtenes atrodas starp dobēm. Ja ar manuālo laistīšanu ūdens strūkla pamazām iznīcina dobes un ūdens tek uz ceļa, tad ar automātisko apūdeņošanas sistēmu VODOMERKA pie katra auga ir duša vienmērīgu, efektīvu un ekonomisko laistīšanu, novēršot noteces veidošanu.

Pamata sistēmas garums – 4m, papildus iepakojums – 2m. Šļūtene ar stiprinājumu un skrūvju palīdzību, turas pie ūdenspiegādes vai mucas. Lai netīrumi neiekļūtu šļūtene, konstrukcijā ir iespējams iestrādāt mehānisku ūdens attīrīšanu.

 

Laistīšanas sistēmas VODOMERKA pamata komplekts paredzēts divām dobēm, katra 4 metrus gara.

Sistēmas pagarināšanai iespējams iegādāties papildu pagarinājumus. Ieliknis VODOMERKA paplašina bāzes komplektu par 2 m. Piemēram 6 m siltumnīcai (ar divām dobēm) nepieciešams iegādāties 1 pamata komplektu + 1 ielikni.

Jums varētu interesēt
  • Bestseleri
  • Preču tops
Ātra piegāde

Ātra piegāde visā Latvijā

Garantija

Uz visiem izstrādājumiem attiecas ražotāja garantija.

Var maksāt arī skaidrā naudā

Skaidras naudas samaksa mūsu birojā vai pie piegādes