☰ MŪSU PRODUKTI

Termiskā Paplāksne Caurspidiga

Ask a question
Termo-Caurspidiga
0,30 
Pieejamība: 2 gab.
Caurspīdīga
+

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Paplāksnēm ir divi uzdevumi: tieši pievienot polikarbonāta loksnes karkasa šķērslatām un izolēt stiprinājuma vietas, lai neļautu būvē iekļūt nokrišņiem un aukstumam. Tas pasargā polikarbonāta loksnes no ārējās vides ietekmes. Tātad šai detaļai (paplāksnei) jābūt augstas kvalitātes, drošai, izturīgai pret ārējo ietekmi un mehānisku slodzi.

Termiskās paplāksnes neierobežo polikarbonāta lokšņu paplašināšanos siltos laikapstākļos. To nodrošina nedaudz lielāks caurumam polikarbonāta loksnē un īpaša putu plastikāta blīve. Galvenais termiskās paplāksnes stiprinājuma elements ir skrūve, kas polikarbonāta loksni piestiprina konstrukcijas rāmim. Atšķirībā no tradicionālās stiprināšanas metodes ar metāla skrūvēm, paplāksnes efektīvi noblīvē vietas, pa kurām konstrukcijā var ielauzties aukstums.

Termiskās paplāksnes ir ļoti viegli lietot – skrūve tiek paslēpta zem īpaša stingri fiksējama vāciņa. Tādējādi paplāksne padara konstrukciju ne vien izturīgu un praktisku, bet arī kārtīgu un elegantu.

Jums varētu interesēt
  • Bestseleri
  • Preču tops
Ātra piegāde

Ātra piegāde visā Latvijā

Garantija

Uz visiem izstrādājumiem attiecas ražotāja garantija.

Var maksāt arī skaidrā naudā

Skaidras naudas samaksa mūsu birojā vai pie piegādes