☰ MŪSU PRODUKTI

Dalāms savienojuma profils HCP 4-10 mm

HCPprof
25,00 
Pieejamība: 40 gab.
+

Kods

HCPprof

Biezums

4-10 mm

Polikarbonāts       

ROYALPLAST      

Garums

Svars

600 cm

1 kgDalāms polikarbonāta savienojuma profils (HCP-D un HCP-U) paredzēts konstrukcijām, kas izgatavotas no šūnu polikarbonāta (gaismu caurlaidīgi pārjumi, vertikāli stiklojumi utt.). Šie polikarbonāta profili ātri un droši nostiprina polikarbonāta paneli uz konstrukcijas karkasa un vienlaikus savieno paneļus vienu ar otru.

Profilu veido divas daļas: apakšējā – bāze un augšējā – noslēdzošais vāks. Šo profilu raksturo lielisks izskats, uzticamība, ātra un vienkārša uzstādīšana. Dalāms polikarbonāta savienojuma profils HCP ir universāls, to var izmantot, lai nostiprinātu 6 mm, 8 mm un 10 mm izmēru paneļus.

Montāža ir sekojoša: profila bāze jāsavieno ar pamata gareniskajiem karkasa balstiem, pievieno polikarbonāta paneļus, virsū tiek uzlikts profila noslēdzošais profila vāks un to nofiksē atbilstošā pozīcijā (apakšējā pozīcija – 6 mm, augšējā 8-10 mm), profils ir nofiksēts, kad dzirdat klikšķi. Noslēdzošais vāks jānofiksē pamazām, izdarot vieglu spiedienu pat ā virspusi ar plaukstu. Savienojot profila vāku un bāzi, nav nepieciešams pa tiem sist ar spēku, izmantot āmuru, veseri vai citus rīkus.

Bāzē (apakšējā profila daļā) ik pēc 300 mm izurbiet caurumus, kuru diametrs jābūt nedaudz lielāks nekā izmantojamās skrūves (vai paplāksnes kājiņas) diametrs. Ar skrūvēm nostipriniet profila bāzi pie konstrukcijas rāmja. Bāzes abās pusēs ievieto paneļu malas, tiem jābalstās uz bāzes, taču jāatstāj arī rezerve, lai paneļiem būtu izplešanās telpa karstā laikā (3 – 5 mm, atkarībā no paneļa platuma). Uzlieciet profila noslēdzošo vāku jeb augšējo daļu un, izmantojot koka āmuriņu, visā profila garumā nostipriniet to līdz dzirdat klikšķi. Polikarbonāta profilā «HCP» ir divos līmeņos izvietotas gropes: apakšējā stāvoklī tās ļauj savienot 6 mm paneļus, bet augšējā pozīcijā – 8 un 10 mm paneļus.

Profili “HCP” cieši un hermētiski savieno paneļus un nostiprina tos pie pamata konstrukcijas nesošajiem balstiem. Vienlaikus profils atstāj arī vietu temperatūras ietekmētām polikarbonāta lokšņu izmaiņām, ļaujot gan izplesties, gan sarauties, apkārtējās vides temperatūrai ainoties. Šis ir visbiežāk izmantotais profilu veids, ko var izmantot visu veidu konstrukcijām un tie ir gandrīz nemanāmi arkveida nojumju savienojumos un pārsedzēs.

Jums varētu interesēt
  • Bestseleri
  • Preču tops
Ātra piegāde

Ātra piegāde visā Latvijā

Garantija

Uz visiem izstrādājumiem attiecas ražotāja garantija.

Var maksāt arī skaidrā naudā

Skaidras naudas samaksa mūsu birojā vai pie piegādes