Жми на слойд!

Siltumnīcas montāža

Šūnu polikarbonāta siltumnīcas piegāde un montaža

Siltumnīcas ierīko kvalificēti montāžas speciālisti. Plašā daudzu gadu darba pieredze sniedz viņiem zināšanas par jebkuras siltumnīcas ierīkošanas īpatnībām.

Жми на слойд!

Par mums

Kur nopirkt siltumnīcu, siltumnīcu cenas un kāda labāka siltumnīca - jautājumi ar kuriem mēs strādājam.

perchina.lv - siltumnīcas

Zvaniet uz mob.:27099962

Жми на слойд!

Laistīšana

Laistīšanas iekārtas dārziem un siltumnīcām

perchina.lv - siltumnīcas

Жми на слойд!

Fermeru siltumnīcas

Profesionālās siltumnīcas

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

Жми на слойд!

Plēves siltumnīcas

Siltumnīcas plēves pārklājumam

perchina.lv - siltumnīcas

Parastās siltumnīcas

Жми на слойд!

Polikarbonāta siltumnīcas

Siltumnīvas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcu pārklājums uz ziemas periodu nav jāņmem nost.

LatvianRussian (CIS)Lithuanian

Акция до 31 апреля Сотовый поликарбонат 4мм 35,00 EUR

   Доставка теплиц из сотового поликарбоната по всей Латвии!

  Цена 0.15 евроцентов 1км
  Цена в один конец.
  Время работы: в рабочие дни: 0900 — 1800

На главную - FAQ - Izvēlamies gruntsgabalā vietu siltumnīcai

Blogs

Консультация

В Латвии

Рига:

+371 27-099-962
+371 27-064-117
+371 27-038-038


В Литве

Вильнюс:
+370 670-133-93

Оборудование и аксессуары

Производитель

Обладатель 
4 золотых медалей

Предупреждаем:

Остерегайтесь подделок!
Проверяйте наличие голограммы.

Izvēlamies gruntsgabalā vietu siltumnīcai


Svarīgi uz gruntsgabala izvēlēties siltumnīcai atbilstošu vietu, lai tā būtu ne tikai ainavas elements, bet arī dotu lielāko iespējamo labumu - nodrošinātu ģimeni ar bagātīgu ražu un ienestu naudu par to, kas izaudzis vairāk par pašu patēriņam nepieciešamo. Izvēloties atbilstošu vietu, jāņem vērā gaismas krišanas puse, vēju virzieni, augsnes īpatnības, kā arī tuvumā esošās ēkas, augstie koki, dzīvžogi un citi nožogojumi.

Novietojums attiecībā pret gaismas krišanas virzienu

Augiem siltumnīcā jāsaņem maksimāli daudz dienasgaismas jeb dabīgā apgaismojuma. Tāpēc jālūkojas, lai polikarbonāta siltumnīcu nenoēno lieli koki, ēkas un citas būves. Siltumnīcu labāk novietot atklātā vietā, vislabāk – uz paaugstinājuma, pakalna vai paugura. Runājot par gaismas krišanas leņķiem, vislabākais novietojums siltumnīcai ir ar galiem uz austrumu un rietumu pusi. Taču pat ar šādu novietojumu gaismas ziemā var būt par maz. Ja plānojat audzēt ražu siltumnīcā visu gadu, jāpadomā arī par mākslīgo apgaismojumu.


Vēja virziens


Izvēloties vietu siltumnīcai, noteikti jāņem vērā arī vēja radītā slodze. Svarīgi, lai vēja brāzmas neatsistos pret polikarbonāta siltumnīcas sienām, citādi augiem būs auksti, jo īpaši ziemā.

Nosakiet visapvējotāko apgabalu Jūsu īpašumā. Tāda vieta Jūsu siltumnīcai nederēs. Jāatrod aizvēja vieta. Aizsardzībai pret vēja brāzmām var izmantot māju, garāžu, vasaras virtuvi, krūmus, žogu. Taču raugieties, lai šie vēja aizsargi nenoēno siltumnīcu. Siltumnīcas aizsardzībai vējainā dienā optimālais attālums varētu būt 7 līdz 20 metri no izvēlētajiem aizvēja nodrošinātājiem.


Ainava

Ainavas īpatnības katrā gruntsgabalā ir atšķirīgas un tās visas apskatīt ir gluži vai neiespējami. Tāpēc aprobežosimies ar galvenajām vadlīnijām.

  • Nevajadzētu siltumnīcu novietot tālākajā gruntsgabala stūrī, lai tā netraucētu. Līdz tai būs ilgāk jāiet, arī komunikācijas jāvelk tālāk, tai var traucēt tuvu novietotie žogi un augošie koki.

  • Ne vienmēr ir izdevīgi siltumnīcu būvēt līdzās mājai. Tā var būt ēnas puse, arī mājas kopējais veidols no tā daudz neiegūs. Uz siltumnīcu ziemā no mājas jumta var krist sniegs, kas atkal jau rada lieku ēnu un slodzi siltumnīcas pārklājumam.

  • Optimālais siltumnīcas novietojums ir uz gruntsgabala dienvidaustrumiem, dienvidiem vai dienvidrietumiem. Tādējādi siltumnīcas iemītnieki saņems vairāk saules gaismas.

  • Gruntsgabalam jābūt līdzenam. Ja tā nebūs, siltumnīcu novietot taisni un panākt tās hermetizāciju, būs ļoti grūti.

  • Augsnei jābūt gana, bet ne pārlieku, mīkstai. Tā, kā stādi aug savā augsnē, siltumnīcai vietu labāk izvēlēties ar blīvu augsnes virskārtu, citādi siltumnīca ar pamatiem var iegrimt zemē. Ja gruntsgabals ir purvains, nepieciešams drenāžas slānis.

  • Ja gruntsgabalā ir gan ieplakas, gan pauguri siltumnīcai labāk izvēlēties augstāku vietu virzienā no austrumiem uz rietumiem. Saules būs pietiekami un pavasarī, kūstot sniegam, siltumnīca neapplūdīs.


Kopsavilkumā.

Siltumnīcas novietošanai vērts izvēlēties labi apgaismotas vietas paaugstinājumos. Vietās, kur ēnu nemet māja, citas būves, koki un žogi. Samērīgā attālumā no siltumnīcas iestādīti krūmi pasargās siltumnīcas augus no vēja brāzmām. Ziemā, pat ideāli izvēlētā siltumnīcas atrašanās vietā, būs nepieciešama papildu apsilde un mākslīgais apgaismojums. Ievērojot šos nosacījumus, būs iegūstama laba raža. 


Садовые теплицы, теплицы для дачи, теплицы для томатов, теплицы для огурцов, теплицы для экзотических ростений, фермерские теплицы