Жми на слойд!

Siltumnīcas montāža

Šūnu polikarbonāta siltumnīcas piegāde un montaža

Siltumnīcas ierīko kvalificēti montāžas speciālisti. Plašā daudzu gadu darba pieredze sniedz viņiem zināšanas par jebkuras siltumnīcas ierīkošanas īpatnībām.

Жми на слойд!

Par mums

Kur nopirkt siltumnīcu, siltumnīcu cenas un kāda labāka siltumnīca - jautājumi ar kuriem mēs strādājam.

perchina.lv - siltumnīcas

Zvaniet uz mob.:27099962

Жми на слойд!

Laistīšana

Laistīšanas iekārtas dārziem un siltumnīcām

perchina.lv - siltumnīcas

Жми на слойд!

Fermeru siltumnīcas

Profesionālās siltumnīcas

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

Жми на слойд!

Plēves siltumnīcas

Siltumnīcas plēves pārklājumam

perchina.lv - siltumnīcas

Parastās siltumnīcas

Жми на слойд!

Polikarbonāta siltumnīcas

Siltumnīvas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcu pārklājums uz ziemas periodu nav jāņmem nost.

LatvianRussian (CIS)Lithuanian

Акция до 31 апреля Сотовый поликарбонат 4мм 35,00 EUR

   Доставка теплиц из сотового поликарбоната по всей Латвии!

  Цена 0.15 евроцентов 1км
  Цена в один конец.
  Время работы: в рабочие дни: 0900 — 1800

На главную - FAQ - Kas ir polikarbonāts?

Blogs

Консультация

В Латвии

Рига:

+371 27-099-962
+371 27-064-117
+371 27-038-038


В Литве

Вильнюс:
+370 670-133-93

Оборудование и аксессуары

Производитель

Обладатель 
4 золотых медалей

Предупреждаем:

Остерегайтесь подделок!
Проверяйте наличие голограммы.

Kas ir polikarbonāts?


Vienkārši izsakoties -  karbonstikls (carboglass).

  • Viena no labākajām polikarbonāta priekšrocība tā, ka viņš atstaro gan no ārpuses nākušos ultravioletos starus, kuri neprognozējamā ātrumā atņem augiem mitrumu, neļaujot tiem iekļūt siltumnīcā, gan no iekšpuses infrasarkanos, proti, siltuma starus, jeb siltumnīcas siltumu, neļaujot tam pazust atmosfērā.
  • Atšķirībā no stikla šūnu polikarbonāta pārklājums neuzkrāj auksto temperatūru, jo veidots tā, lai pārklājuma iekšpusē būtu vislabākais, vislētākais siltuma izolācijas materiāls - gaiss. Tādējādi šūnu polikarbonāts visvairāk piemērots cīņai ar negaidīto pavasara vai agrā rudens salu.
  • Šūnu polikarbonātam raksturīgs zems svars (800g uz 1 kvadrātmetru), standarta lapai 6m x 2,1 m sver tikai 10kg. Vai jūs varat iedomāties, cik sver tik pat liels stikla gabals?
Ideāls risinājums caurspīdīgam jumtam

Šūnu polikarbonātam piemīt īpašā, dobā struktūra - tā ir kā šūnas ar šķērssienām, taču tā nav hermētiski noslēgta - abos galos dobie veidojumi ir atvērti. Pateicoties polikarbonāta struktūras dēļ tas ieguvis vārdu "šūnu polikarbonāts". Gaisa dobumi starp loksnes slāņiem (šūnām), nodrošina augstas siltumizolācijas īpašības, bet šķērsienas nodrošina polikarbonāta loksnei stingrību un lokanību. Polikarbonāta loksnēm var būt viena vai vairākas šūnu kārtas. Plānās polikarbonāta loksnes izmanto dizainā, kur ir nepieciešamas liektas konstrukcijas, savukārt biezākās loksnes izmanto visur citur, kur nepieciešama siltuma un skaņas izolācija, kā arī konstrukcijās kurās ir nepieciešamība panākt maksimālu izturību un pretestību pret lielām slodzēm. Šūnu polikarbonāts ir ražots no augstas kvalitātes izejvielām un atbilst viesiem ISO kvalitātes standartiem. Šūnu polikarbonāts ir izturīgs pret UV starojumu. Uzņemums PLASTILUX-GROUP ražo un pārdod šūnu polikarbonātu ar zīmoliem - ULTRAMARIN, SUNNEX, POLYNEX. Visbiežāk polikarbonātu izmanto lauksaimniecībā - siltumnīcu celtniecībā, ziemas dārzos un verandās. Pēdējā laikā polikarbonāts tiek izmantots dažādos reklāmu un izstāžu stendos, vitrīnās un paviljonu celtniecībā. Arī renovācijā un būvniecībā plaši un aktīvi tiek izmantotas polikarbonāta loksnes, piemēram, lai izveidotu caurspīdīgu jumtu. Polikarbonāts ir neaizstājams materiāls veidotjot vitrāžu logus un lielisks materiāls veidojot prettrokšņa barjeras. Polikarbonātu izmantot biroja starpsienām, stiklojumu iekšdurvim, dažādu baseinu un sporta centru izveidē, to var izmantot, lai ražotu starpsienas dušā un vannā. Polikarbonāta loksnes ir pieejamas dažādos toņos un arī caurspīdīgas. Krāsainajām loksnēm ir salīdzinoši mazāka gaismas caurlaidība, tāpēc to izmanto, lai mazinātu apgaismojuma intensitāti. Caurspīdīgās loksnes izmanto siltumnīcu un ziemasdārzu segumiem, interjerā - virsgaismām, durvju stiklojumam.

Atkarībā no polikarbonāta loksnes biezuma, tā tiek pielietota:
  • 4 mm - siltumnīcas, nojumes, reklāmas dizains;
  • 6 mm - siltumnīcas, jumti un vitrāžas;
  • 8 mm - nojumes, starpsienas, siltumnīcas un jumti;
  • 10 mm - tiek izmantots vispārīgam stiklojumam dažādās vertikālās virsmās (trokšņu barjeras);
  • 16 mm - tiek izmantots jumtiem ar lielu platību, ar lielu slodzi (ēku būvniecība).

Šūnu polikarbonāta montāža ir salīdzinoši vienkārša, jo tas neplīst - to var griezt, zāģēt, var skrūvēt skrūves. Loksnes var stiprināt uz koka vai metāla karkasa vai arī izmantot gatavas stiprinājumu sistēmas. [/cherry_col]

 


Садовые теплицы, теплицы для дачи, теплицы для томатов, теплицы для огурцов, теплицы для экзотических ростений, фермерские теплицы