Spied šo slaidu!

Siltumnīcas montāža

Šūnu polikarbonāta siltumnīcas piegāde un montaža

Siltumnīcas ierīko kvalificēti montāžas speciālisti. Plašā daudzu gadu darba pieredze sniedz viņiem zināšanas par jebkuras siltumnīcas ierīkošanas īpatnībām.

Spied šo slaidu!

Par mums

Kur nopirkt siltumnīcu, siltumnīcu cenas un kāda labāka siltumnīca - jautājumi ar kuriem mēs strādājam.

perchina.lv - siltumnīcas

Zvaniet uz mob.:27099962

Spied šo slaidu!

Laistīšana

Laistīšanas iekārtas dārziem un siltumnīcām

perchina.lv - siltumnīcas

Spied šo slaidu!

Fermeru siltumnīcas

Profesionālās siltumnīcas

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

Spied šo slaidu!

Plēves siltumnīcas

Siltumnīcas plēves pārklājumam

perchina.lv - siltumnīcas

Parastās siltumnīcas

Spied šo slaidu!

Polikarbonāta siltumnīcas

Siltumnīvas ar polikarbonāta pārklājumu un metāla karkasu

perchina.lv - siltumnīcas

Siltumnīcu pārklājums uz ziemas periodu nav jāņmem nost.

LatvianRussian (CIS)Lithuanian

Akcija līdz 31. aprīlim Šūnu polikarbonāts 4mm 35,00 EUR 

Polikarbonāta siltumnīcu piegāde pa visu Latviju !!!

 Cena 0.15 santīmi 1km
Cena uz vienu galu.

 Darba laiks: darba dienās 0900 — 1800

Uz sākumu - FAQ - Kā pareizi apkopt polikarbonāta siltumnīcu

Blogs

Kontakti

Latvijā

Rīga:

+371 27-064-117

+371 27-038-038


Lietuvā

Viļņa:
+370 670-133-93

Aprīkojums un aksesuāri

Ražotājs

4 zelta medaļu ieguvējs

VOLYA LLC manufacture of greenhouses

Ražotājs brīdina:

Sargieties no pakaļdarinājuma, pārliecinieties, lai būtu hologramma!!!

Kā pareizi apkopt polikarbonāta siltumnīcu


Lai iegūtu bagātīgu, un galvenais arī veselīgu, ražu, rūpīgi jāseko līdzi arī vietai, kur šo ražu audzējat. Vasarā un rudenī atklātu zemi mēs periodiski bagātinām ar mēslojumu, papildinām ar jaunu augsni, stādām pa starpām citus augus. Ziemā un agrā pavasarī visi augi mums atrodas polikarbonāta siltumnīcās. Arī tās ir jākopj, jo izgarojošais mitrums ar tajā esošajām mēslojuma daļiņām var nosēsties uz siltumnīcas sienām un jumta.

Taču nav pamata uztraukumam. Polikarbonāts ir materiāls, kuru ne tikai nevajag, bet pat neiesaka pārāk bieži tīrīt ar dažādiem ķīmiskiem mazgāšanas līdzekļiem. Šāda procedūru jāveic vien reizi pāris gados.

Vispārēju sakopšanu, apstrādi un iekšējo sienu dezinfekciju neatliek uz vēlāku laiku un veic uzreiz pēc ražas novākšanas. Izvāciet ārā augu atliekas un izmazgājiet savu barotāju-siltumnīcu.

Neesat paguvuši to izdarīt rudenī? Sagaidiet ziemā atkusni vai izvēlieties laiku agri pavasarī, sakopiet siltumnīcas iekšpusi. Salā plaši atvērtas siltumnīcas durvis palīdzēs izdarīt vēl vienu labu darbiņu – nosaldēs kaitēkļu oliņas un kūniņas. Tāpēc siltumnīcas durvis atstājiet ziemas salā atvērtas vismaz uz pāris nedēļām.

Sagatavošanās darbi

Pirms sākat dezinfekciju jānovāc visas augu paliekas – gan virszemē esošās lapas un stiebrus, gan sakneņus, sapuvušos un bojātos dārzeņus, ogas, nezāles izraujiet ar visām saknēm.

Jā, siltumnīca ir slēgta telpa, bet tieši tajā esošā labvēlīgā mikroklimata, paaugstinātas temperatūras un liela mitruma apstākļos labi jūtas un vairojas arī dažādu kaitēkļu kāpuri, kūniņas un oliņas. Tie var iemitināties augsnē, koka konstrukcijās, piesienamajos materiālos, dažādās stutēs, mietiņos un nožogojumos. Visas lupatiņas un aukliņas labāk sadedzināt un jaunā sezonā izmantot jaunas.

Dezinfekcijas darbi

Siltumnīcā jādezinficē gan tās sienas, gan viss, kas atrodas tās iekšpusē.

  • Tīrām siltumnīcu. Siltumnīcu no iekšpuses mazgā ar ziepjūdeni vai putojošu želeju. Ņemiet vērā, ka abrazīvie līdzekļi var saskrāpēt polikarbonātu, tā padarot to mazāk caurspīdīgu un gaismu caurlaidīgu. Aplūkojiet virsmu tīrīšanas līdzekļa etiķeti – tā sastāvā nevajadzētu būt skābēm. Polikarbonātu nav ieteicams berzt ar metāla drāšu sūkļiem. Siltumnīcas mazgāšanai sagatavojiet mīkstu trauku vai vannas sūkli, birsti ar mīkstiem sariem.

Saziepētās virsmas vēlreiz noskalo ar tīru ūdeni.

Ja iepriekšējā ražas sezonā Jūsu augiem bija uzklupuši kaitēkļu bari vai slimības, siltumnīcas sienas jāapstrādā pret tiem. Šim nolūkam siltumnīcas mazgāšanas ūdenim pievienojiet antiseptiķi, piemēram, fungicīdu, varu saturošus preparātus. Parasti pietiek ar vienu apstrādes reizi, lai uz sezonu vai divām aizmirstu par uzbrucējiem.

  • Vēl viena dezinfekcijas metode. Ir vēl viens veids, kā iznīcināt kaitēkļus. Tas ir uzbrukums ar gāzi. Cieši aizveram durvis un vēdlodziņus, aizbāžam visas šķirbas, uzvelkam respiratoru, siltumnīcas centrā novietojam paplāti ar gailošām oglēm, uz tām novietojam sēru (presētu, briketēs vai kamolos). Aizdedzinām sēru un uzreiz pametam siltumnīcu. Atcerieties, ak sēra gāze ir indīga, tāpēc neejiet iekšā siltumnīcā vēl 3-5 dienas, pat, ja esat tur aizmirsuši mīļākās čības vai telefonu. Tikai pēc šīm 3 līdz 5 dienām siltumnīcā jāatver viss, kas atverams, pamatīgi to izvēdināt un pēc tam atkal aizvērt.

  • Sagatavojam inventāru. Kamēr siltumnīca vēdinās, apsēžamies vai stāvus (kā nu kuram ērtāk) attīrām plauktu sistēmas, ražas savākšanas taru, dārza darbu inventāru no augsnes paliekām, zirnekļu tīkliem, augu paliekām, putekļiem un pie reizes arī no kaitēkļiem;. Par antiseptiķi izmanto preparātus, kuru sastāvā ir varš, piemēram, dzelzs vitriolu, vara hlorīdu vai parasto pārskābi. Savukārt koka stalažas un plauktus papildus nokaļķo – atcerieties, ka arī kokus mēs tā pasargājam no slimībām. Pabeidzāt? Pāris minūtes vai dienas atpūtai un strādājam tālāk.

  • Grunts darbi. Sākam augsnes dezinfekciju, kas ir skrupulozs darbiņš. Augiem paredzēto zemi aplejam ar verdošu ūdeni vai zilo graudiņu uzlējumu. Augsni vagās atjaunojam vismaz puses lāpstas dziļumā un ventilācijai pievienojam koka pelnus, nez kāpēc arī kaitēkļiem šie pelni nepatīk.

Kur likt veco augsni? Ja tā ir ļoti piesārņota kaitēkļiem vai slimībām, to krauj kaudzītē ik pēc laika pārberot ar hlorkaļķi. Šo augsni varēs izmantot stādīšanai, bet tikai pēc tam, kad hlorkaļķis būs pilnībā sadalījies (apmēram pēc gada), bet vislabāk neaiztieciet to un atstājiet kompostam. Savukārt labu, bet noplicinātu augsni izberiet zem krūmiem.

Padoms. Svarīgi izvēlēties pareizu laiku siltumnīcas un inventāra apstrādei. To vislabāk darīt rudenī pēc ražas novākšanas. Ja dezinfekciju veic pavasara vidū vai beigās, mikroklimats nepaspēs atjaunoties un jaunie augi var iet bojā vai nīkuļot.


Kā pareizi apkopt polikarbonāta siltumnīcu

Lai iegūtu bagātīgu, un galvenais arī veselīgu, ražu, rūpīgi jāseko līdzi arī vietai, kur šo ražu audzējat. Vasarā un rudenī atklātu zemi mēs periodiski bagātinām ar mēslojumu, papildinām ar jaunu augsni, stādām pa starpām citus augus. Ziemā un agrā pavasarī visi augi mums atrodas polikarbonāta siltumnīcās. Arī tās ir jākopj, jo izgarojošais mitrums ar tajā esošajām mēslojuma daļiņām var nosēsties uz siltumnīcas sienām un jumta.

 


Siltumnīca dārzam, siltumnīca vasarnīcai, siltumnīca tomātiem, siltumnīca gurķiem, siltumnīca eksotiskiem augiem, siltumnīcas fermeriem